Ergotherapeuten

De ergotherapeuten van Rivas hebben verschillende aandachtsgebieden. Ook zijn ze allemaal opgenomen in het Kwaliteitsregister Paramedici. Daardoor kunt u bij hen terecht voor een deskundig en verantwoord advies.

Heleen Ponse
(06) 27 20 99 02
h.ponse@rivas.nl

Hellen de Groot
(06) 51 64 84 70
h.de.groot@rivas.nl

Judith Huizer
Aandachtsgebied: Ergotherapie bij ouderen met dementie en hun mantelzorgers aan huis (EDOMAH) en Parkinson
(06) 27 20 99 03
j.huizer@rivas.nl

Lydia de Jong-van Vliet
(06) 22 54 50 74
Lydia.de.Jong@rivas.nl

Marg van Ede-Bom
(06) 82 14 34 76
m.van.edebom@rivas.nl

Mariëlle Lankhorst
Aandachtsgebied: Parkinson
(06) 21 56 82 84
m.lankhorst@rivas.nl

Marlies Bouwman
(06) 82 70 22 73
m.bouwman@rivas.nl

Martine Bergen
(0183) 64 46 43
m.bergen@rivas.nl

Rianne Snoei-van den Bergh
(06) 51 89 11 54
r.snoei@rivas.nl

Inge van Mourik-Kool
(06) 22 16 33 01
i.van.mourik@rivas.nl

Wanda Timmerman-Scholtes
Aandachtsgebied: Parkinson
(06) 27 20 96 64
w.timmerman@rivas.nl

Inge Neutel
(06) 27 20 99 01
i.neutel@rivas.nl