Logopedisten

De logopedisten van Rivas zijn gespecialiseerd in de behandeling van volwassenen. Zij hebben zich gespecialiseerd in verschillende aandachtsgebieden.

Christa Meijerink
Locatie: Lingesteyn (Leerdam) en Rijndam Revalidatie (Gorinchem)
(0345) 67 23 39 / (0183) 64 48 38 / c.meijerink@verwijder-dit.rivas.nl

Christa behandelt volwassenen met slik-, spraak- en taalproblemen. Daarnaast behandelt ze mensen met afasie in het afasiecentrum in Leerdam. Christa is aangesloten bij MS Zorg Nederland.

Emmie Gaasenbeek-Duijzer
Locatie: Het Gasthuis (Gorinchem)
(0183) 64 57 05 / e.gaasenbeek@verwijder-dit.rivas.nl

Emmie heeft ruime ervaring in het onderzoeken en behandelen van slikproblemen. Daarnaast houdt ze zich bezig met onderzoeken en behandelen van communicatieproblemen.

Irene van Langh
Locatie: Waerthove (Sliedrecht)
(06) 20 94 98 64 / i.van.langh@verwijder-dit.rivas.nl

Irene behandelt en begeleidt patiënten met aandoeningen op het gebied van slikken, spraak, taal, stem en gehoor. Ze is gespecialiseerd in logopedie bij de ziekte van Parkinson en is aangesloten bij ParkinsonNet. Ook is Irene ingeschreven in het register Larynxmanipulatie.

Patricia Mulder-van Toorn
Locatie: Lingesteyn (Leerdam)
(0345) 67 23 39 / p.mulder@verwijder-dit.rivas.nl

Patricia onderzoekt en behandelt volwassenen met neurologische communicatiestoornissen, slik- en stemstoornissen. Ze is gespecialiseerd in logopedie bij de ziekte van Parkinson en is aangesloten bij ParkinsonNet.

Rosanne van de Griend
Locatie: Waerthove (Sliedrecht)
(06) 21 56 89 26 / r.van.de.griend@verwijder-dit.rivas.nl

Rosanne behandelt en begeleidt patiënten met aandoeningen op het gebied van slikken, spraak, taal, stem en gehoor. Ze is gespecialiseerd in logopedie bij de ziekte van Parkinson en is aangesloten bij ParkinsonNet.

Tina de Bree-Stigter
Locatie: Beatrixziekenhuis (Gorinchem) en Het Gasthuis (Gorinchem)
(0183) 64 46 48 / t.de.bree@verwijder-dit.rivas.nl

Tina behandelt en begeleidt patiënten met aandoeningen op het gebied van slikken, spraak, taal, stem en gehoor. Ze is gespecialiseerd in logopedie bij de ziekte van Parkinson en is aangesloten bij ParkinsonNet.

Tonny Klop-Methorst
Locatie: Het Beatrixziekenhuis (Gorinchem)
(0183) 64 48 3 / t.methorst@verwijder-dit.rivas.nl

Tonny heeft zich als logopedist en taal- en spraakpatholoog verdiept in taal- en spraakstoornissen. Ze behandelt en begeleidt patiënten met een aandoening op het gebied van slikken, spraak, taal, stem en gehoor.