18 februari 2022

Werkroutes wijkteams aangepast vanwege verwachte storm Eunice

Csm Beeld Rivas1000 B2b7b4b10f
De werkroutes van onze wijkteams worden vanmiddag en vanavond aangepast vanwege de verwachte storm Eunice. Het KNMI heeft voor het gehele land code oranje afgekondigd. Dat gebeurt als er een grote kans is op gevaarlijk of extreem weer, waarbij de impact groot is en er kans is op schade, letsel of veel overlast. De werkroutes van onze wijkteams worden waar mogelijk aangepast en onze cliënten geïnformeerd. Op deze manier kunnen wij garant staan voor de noodzakelijke zorg voor onze cliënten en de veiligheid van onze medewerkers zoveel mogelijk waarborgen.

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website toont video’s van YouTube en Vimeo. Dergelijke partijen plaatsen cookies (third party cookies). Als u deze cookies niet wilt, kunt u dat hier aangeven. U kunt dan geen video’s op deze website zien. Wij plaatsen zelf ook cookies om onze site te verbeteren. Deze gegevens worden niet aan derden verstrekt.

Lees meer over het cookiebeleid