Bezoekt u een van onze locaties?
Afspraak maken

Als u door uw huisarts bent doorverwezen voor het poliklinisch spreekuur van een medisch specialist in het Beatrixziekenhuis in Gorinchem of de Lingepolikliniek in Leerdam, dan kunt u met uw Zorgdomein-nummer (ZD-nummer) op twee manieren een afspraak maken:
- u kunt online een afspraak maken.
- u kunt telefonisch een afspraak maken.
Bezoek de polikliniek alleen
Kom alleen naar uw afspraak op de polikliniek. Dat is belangrijk om te voorkomen dat het te druk wordt in het ziekenhuis. Kunt u niet alleen komen, dan mag er maximaal één begeleider mee. Meer begeleiders worden niet toegelaten in het ziekenhuis.
Legitimeren
Bij uw polikliniekbezoek aan het Beatrixziekenhuis of de Lingepolikliniek moet u zich kunnen legitimeren. Dit geldt ook voor kinderen onder de 14 jaar. Neem daarom een geldig legitimatiebewijs mee, zoals een paspoort, identiteitskaart of een rijbewijs.