Diëtisten

Alle diëtisten van Rivas zijn opgenomen in het Kwaliteitsregister Paramedici. U kunt bij hen terecht voor een deskundig, verantwoord voedings- en/of dieetadvies. Alle diëtisten zijn breed inzetbaar, dat wil zeggen dat u met diverse verwijsredenen bij ieder van hen een afspraak op het spreekuur kunt maken.

Naast het breed inzetbaar zijn, heeft elke diëtist ook een eigen aandachtsgebied. De diëtisten raadplegen indien gewenst hun collega met desbetreffend aandachtsgebied en verwijzen zo nodig naar elkaar door.

Diverse diëtisten zijn lid van landelijke werkgroepen en/of netwerken.

Janet van Arkel
Aandachtsgebied: Hartfalen
(0183) 64 47 85 / j.van.arkel@verwijder-dit.rivas.nl
Lid van: Nederlandse Werkgroep Diëtisten Cardiologie

Ella Boerman
Aandachtsgebied: kinderen van 0-18 jaar (op verwijzing kinderarts)
(0183) 64 47 75 / e.boerman@verwijder-dit.rivas.nl

Marieke Bouma-Rietema
Aandachtsgebied: Oncologie
06 21 56 84 75 / m.bouma@verwijder-dit.rivas.nl
Lid van: Oncologienetwerk Sliedrecht, Landelijk netwerk van diëtisten COPD, Landelijk netwerk MS Zorg Nederland

Rita Dries-Meijs
Aandachtsgebieden: Kinderen (Jeugd Gezondheidszorg), voedselallergie
06 21 56 84 80 / r.dries@verwijder-dit.rivas.nl
Lid van: Netwerk Kinderdiëtisten

Conny Dubbeldam
Aandachtsgebied: COPD
06 21 56 82 32 / c.dubbeldam@verwijder-dit.rivas.nl
Lid van: Landelijk netwerk COPD, Regionetwerk Oncologie 1e lijn, Regionetwerk Geriatire 1e lijn

Naomi de Jong
Aandachtsgebied: Alternatieve eetpatronen (veganistisch, vegetarisch, kosjer, halal)
06 21 56 84 72 / naomi.de.jong@verwijder-dit.rivas.nl

Margriet Kersten
Aandachtsgebied: Parkinson
06 21 56 84 71 / m.kersten@verwijder-dit.rivas.nl
Lid van: ParkinsonNet

Sandra Nagtegaal
Aandachtsgebieden: MS, bariatrische chirugie-problematiek
06 21 56 84 81 / s.nagtegaal@verwijder-dit.rivas.nl
Lid van: Netwerk MS Zorg Nederland, Netwerk Diëtisten Bariatrische Chirurgie

Wytske de Paauw-ter Haar
Aandachtsgebieden: (par)enterale voeding, maag-/lever-/darmaandoeningen
(0183) 64 47 42 / wytske.ter.haar@verwijder-dit.rivas.nl

Melanie Panis
Aandachtsgebied: Prikkelbare Darmsyndroom
06 21 56 84 74 / m.panis@verwijder-dit.rivas.nl
Lid van: Landelijk Netwerk MDL

Frans van der Putten
Aandachtsgebied: Koolhydraatarm dieet
(0183) 64 57 71 / f.van.der.putten@verwijder-dit.rivas.nl

Heidi Schaffels-Stuijt
Aandachtsgebied: Parkinson
06 21 56 84 76 / h.schaffels@verwijder-dit.rivas.nl
Lid van: ParkinsonNet

Ton Verschuren
Aandachtsgebieden: Alleen klinisch werkzaam, geen spreekuren.
(0183) 64 47 50 / t.verschuren@verwijder-dit.rivas.nl

Monique Wichers
Aandachtsgebieden: eetproblematiek
06 21 56 84 73 / m.schoester@verwijder-dit.rivas.nl

Rianne de Wit
Aandachtsgebied: nierziekten
06 20 31 88 72 / r.de.wit@verwijder-dit.rivas.nl