Diëtisten

De diëtisten van Rivas hebben verschillende aandachtsgebieden. Ook zijn ze allemaal opgenomen in het Kwaliteitsregister Paramedici. Daardoor kunt u bij hen terecht voor een deskundig en verantwoord dieetadvies.

Janet van Arkel
Aandachtsgebieden: hart- en vaatziekten, diabetes mellitus
(0183) 64 47 85 / j.van.arkel@verwijder-dit.rivas.nl

Ella Boerman
Aandachtsgebieden: kinderen
(0183) 64 47 75 / e.boerman@verwijder-dit.rivas.nl

Marieke Bouma-Rietema
Aandachtsgebieden: COPD, oncologie
06 21 56 84 75 / m.bouma@verwijder-dit.rivas.nl

Rita Dries-Meijs
Aandachtsgebieden: voedselovergevoeligheid, JGZ
06 21 56 84 80 / r.dries@verwijder-dit.rivas.nl

Conny Dubbeldam
Aandachtsgebieden: ondervoeding, COPD
06 21 56 82 32 / c.dubbeldam@verwijder-dit.rivas.nl

Naomi de Jong
Aandachtsgebieden: overgewicht, multicultureel eten
06 21 56 84 72 / naomi.de.jong@verwijder-dit.rivas.nl

Margriet Kersten
Aandachtsgebieden: geriatrie, Parkinson
06 21 56 84 71 / m.kersten@verwijder-dit.rivas.nl

Rebecca Kets-de Vries
Aandachtsgebieden: hart- en vaatziekten, diabetes mellitus
(0183) 64 47 35 / r.kets@verwijder-dit.rivas.nl

Sandra Nagtegaal
Aandachtsgebieden: geriatrie, MS
06 21 56 84 81 / s.nagtegaal@verwijder-dit.rivas.nl

Wytske de Paauw-ter Haar
Aandachtsgebieden: (par)enterale voeding, maag-/lever-/darmaandoeningen
(0183) 64 47 42 / wytske.ter.haar@verwijder-dit.rivas.nl

Melanie Panis
Aandachtsgebieden: maag-/ lever-/darmaandoeningen, ondervoeding
06 21 56 84 74 / m.panis@verwijder-dit.rivas.nl

Frans van der Putten
Aandachtsgebieden: longen, nieren
(0183) 64 57 71 / f.van.der.putten@verwijder-dit.rivas.nl

Heidi Schaffels-Stuijt
Aandachtsgebieden: GGZ, Parkinson
06 21 56 84 76 / h.schaffels@verwijder-dit.rivas.nl

Ton Verschuren
Aandachtsgebieden: decubitus, enterale voeding
(0183) 64 47 50 / t.verschuren@verwijder-dit.rivas.nl

Monique Wichers
Aandachtsgebieden: eetproblematiek, overgewicht
06 21 56 84 73 / m.schoester@verwijder-dit.rivas.nl