HiX Patiënt app
Snel inloggen in MijnRivas? Dat kan nu met de nieuwe HiX Patiënt app. Met deze app heeft u snel en makkelijk toegang tot uw medische gegevens in MijnRivas via uw mobiele telefoon of tablet. En dat kan handig zijn! Bijvoorbeeld voor het gebruiken van het digitaal laboratoriumformulier, het bekijken en verplaatsen van uw afspraken in het Beatrixziekenhuis, of het aanvragen van een herhaalrecept.
Zo krijgt u toegang tot de app
- Zoek in de App Store of Google Play Store naar ‘HiX Patiënt’
en download de app - Kies een persoonlijke inlogcode
Open de app en kies een persoonlijke, 5-cijferige inlogcode. Bevestig deze door de code nog een keer in te voeren. Onthoud deze code goed. Met deze code kunt u vanaf nu inloggen op de HiX Patiënt app. - Klik op het plusje:
Zoek nu op ‘Rivas Zorggroep. U komt nu op de inlogpagina van MijnRivas.
- Log in met uw DigiD
Log met uw DigiD in op MijnRivas. Inloggen met uw DigiD is eenmalig. Hierna kunt u inloggen met de persoonlijke inlogcode die u bij stap 2 aanmaakt.
Heeft u vragen over de HiX Patiënt app?
Bekijk of uw vraag tussen de veelgestelde vragen staat. U kunt met uw vragen ook langskomen bij het Digipunt in de hal van het Beatrixziekenhuis. U vindt de openingstijden van het Digipunt hier. U kunt uw vraag ook stellen door te mailen naar digipunt@rivas.nl of te bellen naar het Digipunt via 0183-644374.